conti_xpz3150p
conti_xpz3150p_2
conti_xpz3150p
conti_xpz3150p_2
CONTI XPZ3150P conti v fo pioneer v-riem
  • Lengte: 3150
  • Breedte: 9,7 mm
  • Hoogte: 8 mm
  • Richtlengte Ld: 3150 mm
  • Binnenlengte Li: 3112 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 3VX1118
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858124229
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ3150P
Lengte
3150
Breedte
9,7 mm
Hoogte
8 mm
Richtlengte ld
3150 mm
Binnenlengte li
3112 mm