conti_xpz1900bp
conti_xpz1900bp_2
conti_xpz1900bp
conti_xpz1900bp_2
CONTI XPZ1900BP conti v fo v belt 1900 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1900
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1900 mm
  • Inside length: 1862 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX750
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716949
  • Supplier number: CONTI XPZ1900BP
Length
1900
Width
9,7 mm
Reference length ld
1900 mm
Inside length
1862 mm