conti_xpz1900bp
conti_xpz1900bp_2
conti_xpz1900bp
conti_xpz1900bp_2
CONTI XPZ1900BP conti v fo v-riem 1900 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1900
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1900 mm
  • Binnenlengte Li: 1862 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX750
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716949
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1900BP
Lengte
1900
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1900 mm
Binnenlengte li
1862 mm