conti_xpz1650bp
conti_xpz1650bp_2
conti_xpz1650bp
conti_xpz1650bp_2
CONTI XPZ1650BP conti v fo v-belt 1650 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1650
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1650 mm
  • Inside length: 1612 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX650
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716857
  • Supplier number: CONTI XPZ1650BP
Length
1650
Width
9,7 mm
Reference length ld
1650 mm
Inside length
1612 mm