conti_xpz1650bp
conti_xpz1650bp_2
conti_xpz1650bp
conti_xpz1650bp_2
CONTI XPZ1650BP conti v fo v-riem 1650 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1650
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1650 mm
  • Binnenlengte Li: 1612 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX650
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716857
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1650BP
Lengte
1650
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1650 mm
Binnenlengte li
1612 mm