conti_xpz1537bp
conti_xpz1537bp_2
conti_xpz1537bp
conti_xpz1537bp_2
CONTI XPZ1537BP conti v fo v-belt 1537 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1537
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1537 mm
  • Inside length: 1499 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX607
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716789
  • Supplier number: CONTI XPZ1537BP
Length
1537
Width
9,7 mm
Reference length ld
1537 mm
Inside length
1499 mm