conti_xpz1537bp
conti_xpz1537bp_2
conti_xpz1537bp
conti_xpz1537bp_2
CONTI XPZ1537BP conti v fo v-riem 1537 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1537
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1537 mm
  • Binnenlengte Li: 1499 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX607
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716789
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1537BP
Lengte
1537
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1537 mm
Binnenlengte li
1499 mm