conti_xpz1500bp
conti_xpz1500bp_2
conti_xpz1500bp
conti_xpz1500bp_2
CONTI XPZ1500BP conti v fo v-belt 1500 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1500
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1500 mm
  • Inside length: 1462 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX592
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716758
  • Supplier number: CONTI XPZ1500BP
Length
1500
Width
9,7 mm
Reference length ld
1500 mm
Inside length
1462 mm