conti_xpz1437bp
conti_xpz1437bp_2
conti_xpz1437bp
conti_xpz1437bp_2
CONTI XPZ1437BP conti v fo v-belt 1437 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1437
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1437 mm
  • Inside length: 1399 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX567
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716710
  • Supplier number: CONTI XPZ1437BP
Length
1437
Width
9,7 mm
Reference length ld
1437 mm
Inside length
1399 mm