conti_xpz1437bp
conti_xpz1437bp_2
conti_xpz1437bp
conti_xpz1437bp_2
CONTI XPZ1437BP conti v fo v-riem 1437 x 9,7 mm zwart
  • Lengte: 1437
  • Breedte: 9,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1437 mm
  • Binnenlengte Li: 1399 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 3VX567
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716710
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPZ1437BP
Lengte
1437
Breedte
9,7 mm
Richtlengte ld
1437 mm
Binnenlengte li
1399 mm