conti_xpz1320bp
conti_xpz1320bp_2
conti_xpz1320bp
conti_xpz1320bp_2
CONTI XPZ1320BP conti v fo v-belt 1320 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1320
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1320 mm
  • Inside length: 1282 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX520
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716642
  • Supplier number: CONTI XPZ1320BP
Length
1320
Width
9,7 mm
Reference length ld
1320 mm
Inside length
1282 mm