conti_xpz1187bp
conti_xpz1187bp_2
conti_xpz1187bp
conti_xpz1187bp_2
CONTI XPZ1187BP conti v fo v-belt 1187 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1187
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1187 mm
  • Inside length: 1149 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX469
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716550
  • Supplier number: CONTI XPZ1187BP
Length
1187
Width
9,7 mm
Reference length ld
1187 mm
Inside length
1149 mm