conti_xpb4060p
conti_xpb4060p_2
conti_xpb4060p
conti_xpb4060p_2
CONTI XPB4060P conti v fo pioneer v-belt
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
Key features according to our expert
  • Length: 4060
  • Width: 16,3 mm
  • Height: 13 mm
  • Reference length Ld: 4060 mm
  • Inside length: 4000 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858124267
  • Supplier number: CONTI XPB4060P
Length
4060
Width
16,3 mm
Height
13 mm
Reference length ld
4060 mm
Inside length
4000 mm