conti_xpb4060p
conti_xpb4060p_2
conti_xpb4060p
conti_xpb4060p_2
CONTI XPB4060P conti v fo pioneer v-riem
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4060
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4060 mm
  • Binnenlengte Li: 4000 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO PIONEER
  • RMA: 5VX1142
  • Kleur (fabrikant): Zwart/Blauw
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858124267
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB4060P
Lengte
4060
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4060 mm
Binnenlengte li
4000 mm