conti_spb4680cr
conti_spb4680cr_2
conti_spb4680cr
conti_spb4680cr_2
CONTI SPB4680CR CONTI V ADVANCE riem SPB 4680 CR 5V1850
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig van -30 °C tot +80 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 1813
  • Beperkt oliebestendig
  • Tropenbestendig
  • Stofvrij
  • Verhoogde prestatie
  • Geschikt voor koppelingen
  • Bestand tegen omgekeerde buigingen/ rugspanrollen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 4680
  • Breedte: 16,3 mm
  • Hoogte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 4680 mm
  • Binnenlengte Li: 4620 mm; 181,889 inch
  • Buitenlengte La: 4702 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V ADVANCE
  • RMA: 5V1843
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858970369
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPB4680CR
Lengte
4680
Breedte
16,3 mm
Hoogte
13 mm
Richtlengte ld
4680 mm
Binnenlengte li
4620 mm; 181,889 inch
Buitenlengte la
4702 mm