conti_xpb2120bp
conti_xpb2120bp_2
conti_xpb2120bp
conti_xpb2120bp_2
CONTI XPB2120BP conti v fo v-belt 2120 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2120
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 2120 mm
  • Inside length: 2060 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX840
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716154
  • Supplier number: CONTI XPB2120BP
Length
2120
Width
16,3 mm
Reference length ld
2120 mm
Inside length
2060 mm