conti_xpb2120bp
conti_xpb2120bp_2
conti_xpb2120bp
conti_xpb2120bp_2
CONTI XPB2120BP conti v fo v-riem 2120 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2120
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2120 mm
  • Binnenlengte Li: 2060 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX840
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716154
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2120BP
Lengte
2120
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2120 mm
Binnenlengte li
2060 mm