conti_xpb2020bp
conti_xpb2020bp_2
conti_xpb2020bp
conti_xpb2020bp_2
CONTI XPB2020BP conti v fo v-belt 2020 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2020
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 2020 mm
  • Inside length: 1960 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX800
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716130
  • Supplier number: CONTI XPB2020BP
Length
2020
Width
16,3 mm
Reference length ld
2020 mm
Inside length
1960 mm