conti_xpb1285bp
conti_xpb1285bp_2
conti_xpb1285bp
conti_xpb1285bp_2
CONTI XPB1285BP conti v fo v-belt 1285 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1285
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 1285 mm
  • Inside length: 1225 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX510
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715867
  • Supplier number: CONTI XPB1285BP
Length
1285
Width
16,3 mm
Reference length ld
1285 mm
Inside length
1225 mm