conti_xpa2682p
conti_xpa2682p_2
conti_xpa2682p
conti_xpa2682p_2
CONTI XPA2682P conti v fo pioneer v-belt
Key features according to our expert
  • Length: 2682
  • Width: 12,7 mm
  • Height: 9 mm
  • Reference length Ld: 2682 mm
  • Inside length: 2642 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V ADVANCE
  • Colour (manufacturer): Black/Blue
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858124182
  • Supplier number: CONTI XPA2682P
Length
2682
Width
12,7 mm
Height
9 mm
Reference length ld
2682 mm
Inside length
2642 mm