conti_xpa1257bp
conti_xpa1257bp_2
conti_xpa1257bp
conti_xpa1257bp_2
CONTI XPA1257BP conti v fo v-belt 1257 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1257
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1257 mm
  • Inside length: 1217 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714914
  • Supplier number: CONTI XPA1257BP
Length
1257
Width
12,7 mm
Reference length ld
1257 mm
Inside length
1217 mm