conti_xpa1232bp
conti_xpa1232bp_2
conti_xpa1232bp
conti_xpa1232bp_2
CONTI XPA1232BP conti v fo v-belt 1232 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1232
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1232 mm
  • Inside length: 1192 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714891
  • Supplier number: CONTI XPA1232BP
Length
1232
Width
12,7 mm
Reference length ld
1232 mm
Inside length
1192 mm