conti_xpa1232bp
conti_xpa1232bp_2
conti_xpa1232bp
conti_xpa1232bp_2
CONTI XPA1232BP conti v fo v-riem 1232 x 12,7 mm zwart
  • Lengte: 1232
  • Breedte: 12,7 mm
  • Richtlengte Ld: 1232 mm
  • Binnenlengte Li: 1192 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817714891
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPA1232BP
Lengte
1232
Breedte
12,7 mm
Richtlengte ld
1232 mm
Binnenlengte li
1192 mm