conti_xpa1032bp
conti_xpa1032bp_2
conti_xpa1032bp
conti_xpa1032bp_2
CONTI XPA1032BP conti v fo v-belt 1032 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1032
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1032 mm
  • Inside length: 992 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817708388
  • Supplier number: CONTI XPA1032BP
Length
1032
Width
12,7 mm
Reference length ld
1032 mm
Inside length
992 mm