conti_xpa1000bp
conti_xpa1000bp_2
conti_xpa1000bp
conti_xpa1000bp_2
CONTI XPA1000BP conti v fo v-belt 1000 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1000
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1000 mm
  • Inside length: 960 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817708364
  • Supplier number: CONTI XPA1000BP
Length
1000
Width
12,7 mm
Reference length ld
1000 mm
Inside length
960 mm