conti_t5dl1506
CONTI T5 150 6 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL1506
13.25 tax incl.
On order: delivered from 23/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 26.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 23/05/2026
  • Length: 150
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 6 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 150 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817185585
  • Supplier number: CONTI T5DL1506
Pitch
5 mm
Width
6 mm
Nominal length
150 mm