conti_t5121532
CONTI T5 1215 32 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5121532
115.16 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 5.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 1215
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1215 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817179263
  • Supplier number: CONTI T5121532
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
1215 mm