conti_t5107532
CONTI T5 1075 32 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5107532
104.53 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered tomorrow 16/05/2026
  • Length: 1075
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1075 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817182645
  • Supplier number: CONTI T5107532
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
1075 mm