conti_t5107532
CONTI T5 1075 32 F 3/8 Conti Synchroflex tandriem - T5107532
 104,53 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1075
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1075 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817182645
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T5107532
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1075 mm