conti_t1081050
CONTI T10 810 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1081050
133.75 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 810
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 810 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140133
  • Supplier number: CONTI T1081050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
810 mm