conti_t10125032
CONTI T10 1250 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10125032
135.01 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered tomorrow 16/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 1250
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1250 mm
  • Number of teeth: 125
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140867
  • Supplier number: CONTI T10125032
Length
1250
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
1250 mm