conti_t1026020
CONTI T10 260 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1026020
33.28 tax incl.
On order: delivered from 09/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 09/06/2026
  • Length: 260
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 260 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138468
  • Supplier number: CONTI T1026020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
260 mm