conti_t1026020
CONTI T10 260 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1026020
 33,28 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Lengte: 260
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Aantal tanden: 26
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138468
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1026020
Lengte
260
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
260 mm