conti_spz750cl
conti_spz750cl_2
conti_spz750cl
conti_spz750cl_2
CONTI SPZ750CL powerspan v-belt 750 x 10 mm black
7.90 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 750
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 750 mm
  • Inside length: 712 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653923
  • Supplier number: CONTI SPZ750CL
Length
750
Width
10 mm
Reference length ld
750 mm
Inside length
712 mm