conti_spz750cl
conti_spz750cl_2
conti_spz750cl
conti_spz750cl_2
CONTI SPZ750CL powerspan v-riem 750 x 10 mm zwart
 7,90 incl. BTW
  • Lengte: 750
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 750 mm
  • Binnenlengte Li: 712 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653923
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ750CL
Lengte
750
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
750 mm
Binnenlengte li
712 mm