conti_spz737cl
conti_spz737cl_2
conti_spz737cl
conti_spz737cl_2
CONTI SPZ737CL powerspan v-belt 737 x 10 mm black
7.73 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 737
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 737 mm
  • Inside length: 699 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI POWERSPAN
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654296
  • Supplier number: CONTI SPZ737CL
Length
737
Width
10 mm
Reference length ld
737 mm
Inside length
699 mm