conti_spz710cl
conti_spz710cl_2
conti_spz710cl
conti_spz710cl_2
CONTI SPZ710CL powerspan v-belt 710 x 10 mm black
7.45 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 710
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 710 mm
  • Inside length: 672 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817654302
  • Supplier number: CONTI SPZ710CL
Length
710
Width
10 mm
Reference length ld
710 mm
Inside length
672 mm