conti_spz3550cl
conti_spz3550cl_2
conti_spz3550cl
conti_spz3550cl_2
CONTI SPZ3550CL powerspan v-belt 3550 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 3550
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 3550 mm
  • Inside length: 3512 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670920
  • Supplier number: CONTI SPZ3550CL
Length
3550
Width
10 mm
Reference length ld
3550 mm
Inside length
3512 mm