conti_spz2280cl
conti_spz2280cl_2
conti_spz2280cl
conti_spz2280cl_2
CONTI SPZ2280CL powerspan v-belt 2280 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2280
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2280 mm
  • Inside length: 2242 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670876
  • Supplier number: CONTI SPZ2280CL
Length
2280
Width
10 mm
Reference length ld
2280 mm
Inside length
2242 mm