conti_spz2060cl
conti_spz2060cl_2
conti_spz2060cl
conti_spz2060cl_2
CONTI SPZ2060CL powerspan v-belt 2060 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2060
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 2060 mm
  • Inside length: 2022 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670869
  • Supplier number: CONTI SPZ2060CL
Length
2060
Width
10 mm
Reference length ld
2060 mm
Inside length
2022 mm