conti_htd333015
conti_htd333015_2
conti_htd333015
conti_htd333015_2
CONTI HTD 330 3M 15 Conti Synchrobelt timing belt - HTD333015
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
Key features according to our expert
  • Length: 330
  • Pitch: 3 mm
  • Width: 15 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 330 mm
  • Number of teeth: 110
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI HTD333015
Length
330
Pitch
3 mm
Width
15 mm
Nominal length
330 mm