conti_htd333015
conti_htd333015_2
conti_htd333015
conti_htd333015_2
CONTI HTD 330 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD333015
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 330
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 330 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD333015
Lengte
330
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
330 mm