conti_spz1900cl
conti_spz1900cl_2
conti_spz1900cl
conti_spz1900cl_2
CONTI SPZ1900CL powerspan v-belt 1900 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1900
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1900 mm
  • Inside length: 1862 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653909
  • Supplier number: CONTI SPZ1900CL
Length
1900
Width
10 mm
Reference length ld
1900 mm
Inside length
1862 mm