conti_spz1900cl
conti_spz1900cl_2
conti_spz1900cl
conti_spz1900cl_2
CONTI SPZ1900CL powerspan v-riem 1900 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1900
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1900 mm
  • Binnenlengte Li: 1862 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653909
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1900CL
Lengte
1900
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1900 mm
Binnenlengte li
1862 mm