conti_spz1862cl
conti_spz1862cl_2
conti_spz1862cl
conti_spz1862cl_2
CONTI SPZ1862CL powerspan v-belt 1862 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1862
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1862 mm
  • Inside length: 1824 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653886
  • Supplier number: CONTI SPZ1862CL
Length
1862
Width
10 mm
Reference length ld
1862 mm
Inside length
1824 mm