conti_spz1862cl
conti_spz1862cl_2
conti_spz1862cl
conti_spz1862cl_2
CONTI SPZ1862CL powerspan v-riem 1862 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1862
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1862 mm
  • Binnenlengte Li: 1824 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653886
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1862CL
Lengte
1862
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1862 mm
Binnenlengte li
1824 mm