conti_spz1787cl
conti_spz1787cl_2
conti_spz1787cl
conti_spz1787cl_2
CONTI SPZ1787CL powerspan v-belt 1787 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1787
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1787 mm
  • Inside length: 1749 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653831
  • Supplier number: CONTI SPZ1787CL
Length
1787
Width
10 mm
Reference length ld
1787 mm
Inside length
1749 mm