conti_spz1787cl
conti_spz1787cl_2
conti_spz1787cl
conti_spz1787cl_2
CONTI SPZ1787CL powerspan v-riem 1787 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1787
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1787 mm
  • Binnenlengte Li: 1749 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653831
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1787CL
Lengte
1787
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1787 mm
Binnenlengte li
1749 mm