conti_spz1700cl
conti_spz1700cl_2
conti_spz1700cl
conti_spz1700cl_2
CONTI SPZ1700CL powerspan v-belt 1700 x 10 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1700
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 1700 mm
  • Inside length: 1662 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817653473
  • Supplier number: CONTI SPZ1700CL
Length
1700
Width
10 mm
Reference length ld
1700 mm
Inside length
1662 mm