conti_spz1700cl
conti_spz1700cl_2
conti_spz1700cl
conti_spz1700cl_2
CONTI SPZ1700CL powerspan v-riem 1700 x 10 mm zwart
  • Lengte: 1700
  • Breedte: 10 mm
  • Richtlengte Ld: 1700 mm
  • Binnenlengte Li: 1662 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817653473
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPZ1700CL
Lengte
1700
Breedte
10 mm
Richtlengte ld
1700 mm
Binnenlengte li
1662 mm